sipka

Rámiky na fotky


Ponúkame značkové rámiky na fotky všetkých druhov, farieb, prevedení a formátov, dajú sa použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami.


Hľadáte pekný darček pre blízkeho človeka na Vianoce? Potom zoberte fotografiu a umiestnite ju do extravagantného rámčeka. Zrkadlový efekt robí všetko ešte zaujímavejším a vznešený dizajn rámiky na fotky naozaj vyhovuje každému štýlu nábytku.So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček. Menšie rámčeky sú prispôsobené obyčajne na postavenie na stôl na ležato i na stojato a pre zavesenie na stenu. Vždy si zapamätajte tie najkrajšie chvíle a vložte fotoalbumy obľúbené fotky z dovolenky do rámu v striebornej farbe. Rámček môžete zavesiť buď na výšku, alebo na šírku. Nedovoľte, aby vaše fotky zostali v zásuvkách.

 

 

Rámiky na fotky na stenufotorámiky

,

 

Drevené rámiky na fotkyDiskrétna kresba dreva v kombinácii s priesvitnými farbami a hodvábnym lesklým povrchom dáva drevenému rámu nenápadný šarm. Drevený rám zapôsobí svojim nostalgickým šarmom, ktorý je zdôraznený najmä kombináciou dreva a zlata.

Fotoámiky majú do formátu 18x24 nohu na postaveníe pomocu kovového rozpereného závesu vo vnútri je sololitová doska zaistená svorkami.Rámy sú vybavené sklom s brúsenými hranami, ktoré zaisťuje školské batohy bezpečné zmeny obrazu bez rizika zranenia. Prvotriedna kvalita štandardom. Sme tiež radi, že vyrábame individuálne, cenovo dostupné pasparty.