sipka

Fotorámik


Séria rámov Oregon v dvoch profilových šírkach sa hodí so svojou polkruhovou lištou  a mnohými farbami a povrchovými úpravami pre fotografie, kresby, akvarely a plagáty. Skutočné štandardné rámy, vhodné pre mnoho príležitostí.


Môžete roztvoriť a na sololitová dosku samostatne nadekórovať obrázok, podľa Vašej voľby a potom sololitovú dosku vložíte späť do rámčeka. Hama tiež prekvapuje barokovým fotorámčekom Donatello a rámčekom Farneto. Pomocou týchto rámov MDF v barokovom štýle s diskrétnymi fotorámik ozdobami môžete rámovať štýlové portréty. Pridajte nejaké osobné fotografie na policu, knižnicu alebo stôl s portrétovými rámami. Všestranné rámčeky sa dajú použiť horizontálne alebo vertikálne a sú to najlepšie tipy na darček vôbec. Bez ohľadu na to, o akú ide príležitosť, rámček s obrázkom je cenovo prijateľný, jedinečný darček.

So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček. Menšie rámčeky sú prispôsobené obyčajne na postavenie na stôl na ležato i na stojato a pre zavesenie na stenu. Fotografické rámčeky v menších formátoch sú vybavené čiernou zadnou stenou a podperou – možno ich postaviť na stôl.

 

 

fotorámik na viac fotiekfotorámik

,

 

fotorámik na stenuHľadáte pekný darček pre blízkeho človeka na Vianoce? Potom zoberte fotografiu a umiestnite ju do extravagantného rámčeka. Zrkadlový efekt robí všetko ešte zaujímavejším a vznešený dizajn naozaj vyhovuje každému štýlu nábytku.

Fotoámiky majú do formátu 18x24 nohu na postaveníe pomocu kovového rozpereného závesu vo vnútri je sololitová doska zaistená svorkami. Tentokrát prichyťte kovovú sponu najskôr ku sklu a potom bez vytočenia, v kolmom smere na hranu skla zatlačte sponu toľko, aby zapadla späť do drážky v drevenom fotorámik podklade detský portrétový rám s trblietavými kvetinkami. Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami. Položte svoje obľúbené fotografie a obrázky na stôl alebo na poličku pomocou týchto elegantných rámikov. Kvalitný materiál a vynikajúce spracovanie vytvárajú mimoriadne vznešený vzhľad.