hamaeshop

Fotorámiky


Ponúkame značkové fotorámiky všetkých druhov, farieb, prevedení a formátov, dajú sa použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Do jednoduchých a pekných drevených rámov môžete zarámovať svoje vlastné fotky alebo umelecké diela, ktoré Vám budú spríjemňovať život.


Môžete roztvoriť a na sololitová dosku samostatne fotorámiky nadekórovať obrázok, podľa Vašej voľby a potom sololitovú dosku vložíte späť do rámčeka.

So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček. Menšie rámčeky sú prispôsobené obyčajne na postavenie na stôl na ležato i na stojato a pre zavesenie na stenu. Fotografické rámčeky v menších formátoch sú vybavené čiernou zadnou stenou a podperou – možno ich postaviť na stôl. Či už ako darček alebo pre vlastné potreby - tento obrazový rám z dreva je ideálnym miestom na uchovanie vašich spomienok.

 

 

fotorámiky na viac fotiekfotorámiky

,

 

fotorámiky na stenu:Väčšie rámy majú sklo hrúbky 2 mm s brúsenými hranami, papierovú paspartu bielu rozmeru 13x18 cm zadnú stenu z MDF / Medium Density sololit/, kovové spony -montážne spony sú pre vertikálnu, alebo horizontálnu orientáciu.

Fotoámiky majú do formátu 18x24 nohu na postaveníe pomocu kovového rozpereného závesu vo vnútri je sololitová doska zaistená svorkami. Tentokrát prichyťte kovovú sponu fotorámiky najskôr ku sklu a potom bez vytočenia, v kolmom smere na hranu skla zatlačte sponu toľko, aby zapadla späť do drážky v drevenom podklade detský portrétový rám s trblietavými kvetinkami.Položte svoje obľúbené fotografie a obrázky na stôl alebo na poličku pomocou týchto elegantných rámikov. Kvalitný materiál a vynikajúce spracovanie vytvárajú mimoriadne vznešený vzhľad.